آموزش مهــارت برنامه نویسی کامـپیوتر ویــژه کودکان و نوجوانــــان    

دکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از مجموعه رایان پردازان هوشمند پارسی و الگوهای مختلف آموزشی مؤسسه بازدید به عمل آوردند.

این بازدید، دومین بازدید دکتر ستاری از مجموعه و غرفه فعالیت های مؤسسه در 6 ماه اول سال 1401 است.

دکتر سیده صفیه سیادت، مدیرعامل مؤسسه، ضمن ارائه فعالیت های مؤسسه در حوزه تکنولوژی های نوین آموزشی به گستره‌ جغرافیایی فعالیت موسسه در استان های کشور به همت فعالان حوزه آموزش پرداختند.

در ادامه بازدید، دکتر محسن غفاری، رئیس هیئت مدیره موسسه با معرفی تیم فنی و اجرایی مؤسسه در مجموعه، چشم انداز ها، برنامه و فعالیت های مؤسسه را به اطلاع مدعوین شرح دادند.

در این راستا دکتر ستاری در جمع تیم های مختلف مؤسسه به ضرورت حرکت به سوی بومی سازی الگوهای نوین آموزشی و توجه به مهارت های نرم و فناوری اطلاعات را در آموزش مقاطع پیش دبستان و دبستان را از عوامل اساسی توسعه کشور در راستای تربیت نیروی انسانی خلاق و مبدع دانستند.

 

 

قندک، برگرفته از ادبیات کهن داستانی نمادی از هوش، زیرکی و دانـایی

خرگوش قندک، به عنوان شخصیت اصلی و عروسکی فرآیند داستان‌محور سیستم آموزشی قندک، با اِلهام از اَدبیات کهن داستانی به عنوان نمادی از زیرکی، دانایی و هوش نمونه ابتکاری در فرآیند آموزش است، کــه یک محیـط ســرگرم‌کنـــنده و خـــلّاق را بـــرای نــوآمـوزان و دانـش‌آمـوزان مبتــنی بر بــازی بـــر اساس الگو های تئوری گیمیفیکیشن در تمامی مقاطع‌ تحصیلی فراهم می‌کند؛ که در عین یادگیری مفاهیم و مهارت های اساسی نسل نخبه آینده ساز، با بهره گیری از یادگیری مشارکتی و برقراری ارتباط میان ایده های خود، راه حل ها و استراتژی های مهمی را برای حل مشکـلات و مسائل خواهند یافـت، به طور مـنظم استدلال و خلاقانه فکر می کنند.

پوشش خـــبری 

کارسوق دانش آموزان پژوهشگر

روزنـــــامه اقتصاد و سازندگی 

آدرس دفتر مرکزی مؤســـسه  

تهران، خیابان کریم خان زند، خیابان عضدی (آبان جنوبی)

انتهای بن بست عقیلی،مرکز رشد و نوآوری صنایع خلاق

طبقه ۳، واحـــد ۴۰۷ و ۴۰۸

کــد پســتی : ۸۹۱۳-۱۵۹۸۶

 

شماره تماس : ۲۸۴۲۰۱۶۵ (۰۲۱) 

پیامرسانهای بله، ایتا، واتس اَپ و تلگرام :  ۰۹۲۰۸۴۲۰۱۶۵

واحد امور نمایندگان جهت اَخذ نمایندگی :  ۰۹۳۳۹۵۴۴۸۳۰

 

پست الکترونیک : info@ghandak.education

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به مؤسسه رایان پردازان هوشمند پارسی (طراح شیوه های نوین و خلاقانه آموزش بر اساس شخصیت قندک) می باشد.

Template Design:Dima Group