آموزش مهــارت برنامه نویسی کامـپیوتر ویــژه کودکان و نوجوانــــان    

پنجمین هــمایش سراسری مؤسسات، مــدارس ابتدایی و مهدکــودک با حــضــور مؤســسین و مدیران برترین مدارس و مراکز آموزشـــی و فرهنگی کشور در اصفهان برگزار گردید.

در این مراسم که در قالب معرفی برترین مؤسسات آموزشی و دوره های کارگاهی برگزار گردید، مؤسسه رایان پردازان هوشمند پارسی، مجری و طراح شیوه های نوین و خلاقانه آموزش بر اساس شخصیت داستان محور قندک، در بخش سبک نوین آموزشی و تربیتی در کودکان، به عنوان کاندیدای نخستین تندیس ملی کودکان و نوجوانان معرفی می‌شد.

در پی کسب این عنوان، دکتر مقداد حکیمی، مدیر گروه پژوهشی کودک و نوجوان و دبیر برگزاری پنجمین دوره همایش سراسری مدارس و مهدکودک به اهدای گواهی و تقدیرنامه از تلاش ها و خدمات کلیه مجموعه تشکر و قدردانی نمود.

قندک، برگرفته از ادبیات کهن داستانی نمادی از هوش، زیرکی و دانـایی

خرگوش قندک، به عنوان شخصیت اصلی و عروسکی فرآیند داستان‌محور سیستم آموزشی قندک، با اِلهام از اَدبیات کهن داستانی به عنوان نمادی از زیرکی، دانایی و هوش نمونه ابتکاری در فرآیند آموزش است، کــه یک محیـط ســرگرم‌کنـــنده و خـــلّاق را بـــرای نــوآمـوزان و دانـش‌آمـوزان مبتــنی بر بــازی بـــر اساس الگو های تئوری گیمیفیکیشن در تمامی مقاطع‌ تحصیلی فراهم می‌کند؛ که در عین یادگیری مفاهیم و مهارت های اساسی نسل نخبه آینده ساز، با بهره گیری از یادگیری مشارکتی و برقراری ارتباط میان ایده های خود، راه حل ها و استراتژی های مهمی را برای حل مشکـلات و مسائل خواهند یافـت، به طور مـنظم استدلال و خلاقانه فکر می کنند.

پوشش خـــبری 

کارسوق دانش آموزان پژوهشگر

روزنـــــامه اقتصاد و سازندگی 

آدرس دفتر مرکزی مؤســـسه  

تهران، خیابان کریم خان زند، خیابان عضدی (آبان جنوبی)

انتهای بن بست عقیلی،مرکز رشد و نوآوری صنایع خلاق

طبقه ۳، واحـــد ۴۰۷ و ۴۰۸

کــد پســتی : ۸۹۱۳-۱۵۹۸۶

 

شماره تماس : ۲۸۴۲۰۱۶۵ (۰۲۱) 

پیامرسانهای بله، ایتا، واتس اَپ و تلگرام :  ۰۹۲۰۸۴۲۰۱۶۵

واحد امور نمایندگان جهت اَخذ نمایندگی :  ۰۹۳۳۹۵۴۴۸۳۰

 

پست الکترونیک : info@ghandak.education

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به مؤسسه رایان پردازان هوشمند پارسی (طراح شیوه های نوین و خلاقانه آموزش بر اساس شخصیت قندک) می باشد.

Template Design:Dima Group